LEGNICA   ::   DODAJ DO ULUBIONYCH   ::   STARTUJ Z NAMI

Pracownik produkcji

Nazwa firmy Randstad Sp. z o.o.
Stanowisko Pracownik produkcji
Nr referencyjny ED/PP2/2009
Opis stanowiska Praca na linii montażowej
Wymagania Gotowość do pracy na zmiany
Odpwowiedzialność
Nasza oferta Gwarantujemy dojazd do miejsca pracy oraz umowę o pracę
Opis firmy Firmy zajmująca produkcją podzespołów do telewizorów
Dane adresowe Ewelina Duda
59-220 Legnica
Wrocławska 13
tel. 76 852 51 05
fax 76 852 51 06
legnica@pl.randstad.com
Forma kontaktu Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny: 76/ 852 51 05 lub o wysłanie swojego CV mailem: legnica@pl.randstad.com z dopiskiem w tytule ED/PP2/2009.
Lokalizacja Legnica
Branża Praca fizyczna
Rodzaj pracy Praca czasowa
Kontaktując się, powołaj się na nasz serwis naszestrony.pl